شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

همه چیز درباره ی جزئیات لیست قیمت درب اتوماتیک

@title

امروزه لیست قیمت درب اتوماتیک مانند هر لیست قیمت دیگری در صنف خودش دچار کم و زیاد های بی شماری شده است. درب های اتوماتیک یکی از نجات دهنده ترین تجهیزاتی هستند که اخیرا به داد بشریت رسیده است. این مدل درب ها در واقع به نوعی یکی از تجهیزات امنیتی و حفاظتی محسوب می شوند. البته لیست قیمت درب های اتوماتیک یک عبارت کلی است که انواع درب های اتوماتیک در آن گنجانده خواهند شد. در واقع به این لیست گزینه هایی مانند لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای، لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی، لیست قیمت درب اتوماتیک پارکینگ و حتی لیست قیمت قطعات درب اتوماتیک را نیز باید افزود. با توجه به انواع مختلفی که برای درب های اتوماتیک بیان شد؛ درب های اتوماتیک با توجه به کیفیت اجزای به کار برده شده در آن ها، کارایی مختلفی دارند. با این حال درب های اتوماتیک با هر اجزایی، یک جایگزین شیک و کاربردی برای درب های معمولی و ساده می باشند. در ادامه قصد داریم تا درباره ی انواع درب های اتوماتیک ، لیست قیمت درب اتوماتیک و عوامل موثر بر کیفیت آن ها بیشتر صحبت کنیم. برای آشنایی با این مباحث لطفا در ادامه ما را همراهی نمایید :

عوامل موثر بر لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی پرطرفدارترین نوع درب در بین درب های اتوماتیک می باشد. زیبایی بصری که درب اتوماتیک شیشه ای به ورودی و نمای کل ساختمان می دهد منحصر به خودش بوده و به همین دلیل است که معمولا در بین انواع درب های اتوماتیک، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. به طور کلی اجزای تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای شامل قاب فلزی، شیشه ، جک و تجهیزات ریز و درشت دیگری می باشد. با توجه به اجزای تشکیل دهنده ی این مدل درب ها، قیمت تمامی این جزئیات به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر خواهد گذاشت.

برند و تاثیر آن بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

جدای این جزئیات ذکر شده، یکی از مواردی که به طور مستقیم بر روی لیست قیمت درب شیشه ای اتوماتیک تاثیر می گذارد، شرکت سازنده یا برند درب است. درب ها هم مانند هر محصول دیگری برند سازی شده اند و با توجه به برند خودشان قیمت گذاری می شوند. در واقع برند یک درب بیانگر کیفیت اجزای به کار برده شده در آن می باشد.

در واقع بخش اعظمی از هزینه هایی که مشتری پرداخت می کند مربوط به شرکت سازنده و یا برند یک درب اتوماتیک می باشد.

تاثیر فریم ها بر لیست قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

هر درب اتوماتیکی باید دارای قاب باشد، در درب های اتوماتیک شیشه ای جنس فریم یا همان قاب ها معمولا از استیل و آلومینیوم است. پس یکی دیگر از عوامل موثر بر لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای، نوع فریمی است که مشتری آن را انتخاب می کند. معمولا فریم های استیل به نسبت فریم های آلومینیوم از قیمت بالاتری برخوردار هستند. چرا که فریم های استیل دارای مقاومت بیشتری در برابر انواع ضربه، زنگ زدگی و خوردگی از خود نشان می دهند. بعد از انتخاب نوع فریم برای درب، پهنا و اندازه ی فریم نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر لیست قیمت درب شیشه ای اتوماتیک می باشد. در واقع هر چقدر اندازه ی دهنه ی ورودی بزرگتر باشد به همان نسبت میزان فلزی استفاده شده در آن نیز بیشتر خواهد شد که این پروسه می تواند افزایش یا کاهش قیمت درب انتخابی شما را با خود به همراه داشته باشد. علاوه بر جنس و اندازه ی فریم یک درب، نوع رنگ به کار برده شده در آن نیز بسیار اهمیت دارد. مثلا مهم است که در ساختار یک فریم از رنگ پودری استفاده شده باشد یا از رنگ آنادایز!

البته بعضی از درب های شیشه ای اتوماتیک هم هستند که بدون فریم و فقط با طرح فریم عرضه ارائه می شوند که طبیعتا قیمت آن ها به نسب درب ها شیشه ای اتوماتیک فریم دار کمتر خواهد بود.

شیشه ها در لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای چه تاثیری خواهند داشت!

همه می دانیم که متریال اصلی در تولید یک درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه ها هستند. شیشه گران شود یا ارزان! یک درب اتوماتیک شیشه ای نیز به همان نسبت افزایش یا کاهش قیمت پیدا خواهد کرد. این از قیمت شیشه ها!

اما گاهی اوقات خود درب های اتوماتیک نیز انواع مختلفی از شیشه ها را شامل می شوند. مثلا درب های اتوماتیک شیشه ای با شیشه های منحنی! طبیعتا این مدل شیشه نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای است که به مشتری ارائه می شود. گاهی اوقات کمپانی های مختلف تمایل دارند که لوگوی آن ها بر روی شیشه ی درب ورودی نیز هک شود که خب این گزینه نیز می تواند بر قیمت تمام شده تاثیر زیادی بگذارد. اندازه ی شیشه های استفاده شده و رنگ های متنوع از شیشه سکوریت ها نیز از عوامل تاثیر گذار دیگری هستند که در لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مشاهده خواهید کرد.


لیست قیمت درب شیشه ای اتوماتیک لابل و ویژگی های آن

درب اتوماتیک لابل یکی از پرفروش ترین درب های اتوماتیک از شرکت لابل ایتالیا می باشد. این درب ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند، معمولا از قیمت بالاتری نسبت به بقیه ی درب های اتوماتیک برخوردار هستند. در واقع اجزای خاص و با کیفیت به کار برده شده در انواع درب های اتوماتیک لابل، علت بالا بودن لیست قیمت درب اتوماتیک لابل می باشد.

عوامل موثر بر لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی

درب های کشویی یکی دیگر از انواع درب های اتوماتیک هستند. جالب است بدانید که درب های کشویی می توانند شیشه ای و یا فلزی باشند. در واقع ما می توانیم یک درب اتوماتیک شیشه ای کشویی و یا یک درب اتوماتیک فلزی کشویی داشته باشم.

لت ها و تاثیر آن ها بر لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی

کشویی ها می توانند دو لت، سه لت و یا حتی چهار لت هم باشند. در واقع هر چقدر تعداد لت ها و یا لنگه های یک درب کشویی بیشتر باشد، به همان نسبت متریال استفاده شده در آن نیز بیشتر خواهد شد. پس متریال بیشتر نشان دهنده ی قیمت بالاتری نیز خواهد بود. درب های اتوماتیک کشویی به صورت یک طرفه یا دو طرفه باز و بسته می شوند، که این عامل نیز می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی باشد. پس یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب های کشویی، تعداد لت هایی است که در آن به کار برده می شود.

همه چیز درباره ی لیست قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

درب های پارکینگی معمولا یک جک هستند که بر روی درب های یک لنگه دو لنگه وصل می شوند و آن ها را به صورت اتوماتیک باز و بسته می کنند. درب اتوماتیک پارکینگ معمولا به نوع هیدرولیکی و الکترو مکانیکی تقسیم می شوند. الکترومکانیکی ها معمولا برای درب های سبک تر استفاده می شوند. در واقع مکان های مسکونی و کم تردد بهترین مکان برای نصب انواع جک های الکترومکانیکی هستند. اما جک های هیدرولیکی معمولا برای مکان های پر تردد مانند پاساژها، ساختمان های اداری، تجاری و ... استفاده می شوند. با توجه به این اطلاعات ارائه شده، چیزی که بر لیست قیمت درب اتوماتیک پارکینگ تاثیر می گذارد جزئیات و قطعات به کار برده شده در آن می باشد که در ادامه به طور مفصل درباره ی آن صحبت خواهیم کرد.

اجزای تعیین کننده ی لیست قیمت قطعات درب اتوماتیک چه گزینه های هستند؟!

به طور کلی درب های اتوماتیک در هر نوعی یک وسیله ی مکانیکی هستند که بر اساس کاربردهای مختلفی که دارند، اجزای سازنده ی آن ها، سخت افزارها و افزونه های مختلفی که به آن ها متصل می شوند، کیفیتشان، اجزای تشکیل دهنده شان و ابعادشان، قیمت های مختلفی بر روی آن ها گذاشته می شود. در واقع بالا و پایین شدن مقدار و اندازه و کیفیت هر کدام این موارد می تواند تاثیر زیادی بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک داشته باشد.

جالب است بدانید که گاهی اوقات، سفارش یک درب اتوماتیک در قالب های کلی و استانداردی که وجود دارد، نمیگنجد و کمپانی تمایل دارد تا دربی با طراحی خاص و منحصر برند خود را تحویل بگیرد. این موضوع به نوبه ی خود می تواند قیمت یک درب اتوماتیک را تا حد زیادی افزایش و یا کاهش دهد.

قبل از هر چیزی نیاز است بدانید که قیمت تابعی از کیفیت یک محصول است و این جمله برای همه ی محصولات و خدمات صدق می کند. با توجه به این جمله، هر قطعه ی کوچکی که در ساختار یک درب اتوماتیک به کار می رود می تواند یک عامل موثر بر لیست قیمت درب اتوماتیک باشد. پس مهم است که کمپانی سازنده از چه قطعاتی برای تولید یک درب اتوماتیک استفاده کرده است. در بین تمامی قطعات یک درب اتوماتیک دو قطعه هستند که کیفیت آن ها بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. قطعه ی اول چشمی درب و قطعه ی دوم موتور دستگاه است.

چشمی و تاثیر آن بر روی قیمت تمام شده ی یک لیست قیمت درب اتوماتیک

چشمی در یک درب اتوماتیک به قطعه ای گفته می شود که نزدیک یا دور شدن افراد به درب را بررسی کرده و دستور باز و بسته شدن درب را برای کل سیستم ارسال می کند. در واقع اگر بخش چشمی یک درب اتوماتیک به درستی کار نکند، عملا خود درب کارایی خود را از دست می دهد. هر چقدر عملکرد چشمی یک درب اتوماتیک سریع و درست انجام شود، کیفیت درب به نسبت آن نیز بالاتر خواهد بود. چشمی های جدید شامل چشم رادار سیلور ، تعیین وضعیت کنندگان هفت حالته ، چشم های پرده ای و …هستند که به نسبت چشمی های قدیمی با کیفیت تر بوده و طبیعتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند. بنابراین چشمی یک درب اتوماتیک یکی از موارد مهم و تاثیرگذار بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک می باشد؛ فرقی هم نمی کند که این درب اتوماتیک شیشه ای باشد یا فلزی، کشویی باشد یا معمولی!

کیفیت موتور یک درب اتوماتیک چه تاثیری بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک دارد!

حرکت درب های اتوماتیک به یک نوع نیست، حرکت های دایره ای، اتوبوسی و قوسی، تلسکوپی و کشویی، از انواع حرکت هایی هستند که یک درب اتوماتیک در هنگام باز و بسته شدن از آن ها پیروی میکند. جالب است بدانید که تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی در یک موتور باعث باز و بسته شدن یک درب اتوماتیک می شود. با همین چند جمله ی ساده به اهمیت موتور در عملکرد یک درب اتوماتیک پی بردیم. موتور سنترال یا مرکزی، موتور ساید یا موتور توبلار، موتورهای تورمکس (Tormax)، لیبل (Label)، بارزانته (Barzante)، فک (Faac)نمونه هایی از موتورهای به کار برده شده در یک درب اتوماتیک می باشند. توان یک موتور یکی از موثرترین ویژگی های آن بر روی بهبود عملکرد آن است. این که یک موتور چند وات و چند ولت باشد، مهم ترین سوالی است که درباره ی کیفیت هر موتور پرسیده می شود. بنابراین اگر یک موتور دارای کیفیت مورد تایید نباشد، طبیعتا عملکرد کلی درب نیز با مشکل روبرو خواهد شد. پس موتور نیز تاثیر زیادی بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک خواهد داشت.

اجرت نصب و راه اندازی در لیست قیمت درب اتوماتیک یادتان نرود!

خب! حالا که با تاثیر هر یک از اجزای بر روی لیست قیمت درب اتوماتیک آن آشنا شدید، لازم است بدانید که هر درب اتوماتیک باید نصب و راه اندازی شود و این کار به تخصص نیاز دارد. سطح دستمزد نصاب با توجه به اینکه درب اتوماتیک خریداری شده تک لنگه، دو لنگه، ریلی، زیر سقفی و یا زیر سطحی باشد، تغییر خواهد کرد. همچنین عوامل دیگری مانند ایاب ذهاب، پر تردد بودن و یا خلوت بودن، تجاری، اداری و یا مسکونی بودن مکان نصب، نیز بر روی دستمزد نصاب تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین یکی دیگر از عوامل موثر و تعیین کننده ی لیست قیمت درب اتوماتیک، اجرت نصب و راه اندازی درب می باشد.

در نهایت شرکت های زیادی هستنند که خدمات فروش، نصب و راه اندازی انواع درب اتوماتیک را به صورت گسترده و تخصصی ارائه می دهند. بنابراین آخرین موردی که بر لیست قیمت درب اتوماتیک شما تاثیر میگذارد، شرکت ها و یا اپراتورهایی هستند که این خدمات را برای شما ارائه خواهند داد.